A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Proponuję jechać radym do Iławy - tam samorząd wyremontował wszystkie szkoły i przedszkola - włącznie z termomodernizacją
Około 40 lat wstecz z nad jaru chodzili do sp9 na Zawadę, ,teraz mamy uśmiechnięty Elbląg więc zapraszamy Zawadę do sp11 nad jar. jaki to problem?
Missan mógłby powiedzieć że stan SP9,to wina poprzedniej ekipy, ale tego do lustra nie powie. Missan mógłby powiedzieć, że SP9 jest i będzie tak samo traktowana jak Przedszkole 8 i boisko SP23.Wszystko co rozsądne ale wyrywające frukty z rąk nabywców już dogadanych będzie sekowane aż upadnie samo lub się rozleci. język "oświadczenia" NA PEWNO! nie jest autorstwa Missana - to jest język tego kto chciał likwidacji SP9 i zarobienia na tym nie kokosów a ananasów. bełkot właściwy cwaniakom - żadnych planów, terminów, bełkot unikający odpowiedzi "dlaczego nie". Pani Horbaczewska jak Pani Nowak - zobaczyła wreszcie fragment mentalności nie Missana ale właściwych, ukrytych kierowców, UM. Stan szkoły jest sumieniem UM a jej wygląd kontrastuje z otoczeniem doprowadzonym do stanu miłego dla oka i portfela za kasę mieszkańców osiedla, w tym kiedyś Missana. W dobie gdy każdy ma walczyć z ucieczką ciepła, instytucja grzejąca taki obiekt za pieniądze wszystkich mieszkańców miasta lekceważy normy budowlane, zasady etyczne, bezpieczeństwo pracowników i uczniów, portfel podatnika. Czy w Elblągu jest jakiś odważny "dziennikarz"? Missan nadaje jak z Sycylii.
Mam kolegę mieszkającego w Słupsku liczącym 89 tys. mieszkańców. Są tam 4 teatry, filharmonia, Uniwersytet Pomorski i 3 inne wyższe uczelnie, Juwenalia trwające dwa dni, Klub Studencki, szereg festiwali, 17 imprez cyklicznych pięć liceów ogólnokształcących, Szkoła Policji, Telewizja, Radio.. A jest mniejszy od Elbląga o ponad 25 tys. mieszkańców.
Wstyd mi za Elbląg i jego władze, że nawet porównujac się z dużo mniejszymi ośrodkami widać w jakim dziadostwie mieszkamy i jaki beznadziejne mamy władze, radnych i posłów.
Stara metoda
Obiecanki cacanki a głupiemu radość
@Lalek - jakbym pisowskich polityków słyszał
Przepraszam, że trochę obok tematu, ale czy ktoś kojarzy, czy rada miasta uchwaliła opłaty za deszczówkę dla mieszkańców?
W 2023 roku z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków promesy inwestycyjne na dofinansowanie remontów otrzymał w pierwszym etapie kościół św. Jerzego (632 tys. zł), a w drugim etapie - kościół Bożego Ciała (3,3 mln zł) i kościół św. Pawła przy ul. Klimuszki (3,5 mln zł). WAŻNIEJSZY XIĄDZ NIŻ DZIECI
Z sondażu wynika ponadto, że 34 proc. ankietowanych deklarujących głosowanie na PiS ma wykształcenie zasadnicze zawodowe, 22 proc. podstawowe/gimnazjalne POWÓD DO DUMY
Szkołę nr9 koniecznie miasto będzie musialo wyremontować - w parku Modrzewia powstaje osiedle na 250 mieszkań, gdzie te dzieci będą się uczyć? W przeludnionej sp18?