UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koniecznie remont w SP9.Jedno dziecko już ją ukończyło, drugie w trakcie edukacji i o szkole oraz nauczycielach mogę mówić tylko w samych pozytywach. Niestety stan budynku z zewnątrz to szkoda słów.

P.S

Anuluj