UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Koniecznie remont w SP9.Jedno dziecko już ją ukończyło, drugie w trakcie edukacji i o szkole oraz nauczycielach mogę mówić tylko w samych pozytywach. Niestety stan budynku z zewnątrz to szkoda słów.
P.S
Koniecznie remont w SP9.Jedno dziecko już ją ukończyło, drugie w trakcie edukacji i o szkole oraz nauczycielach mogę mówić tylko w samych pozytywach. Niestety stan budynku z zewnątrz to szkoda słów.
P.S