UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przykre i straszne podejście pana prezydenta. Jak długo mamy czekać? Aż dzieciom na głowę posypie się elewacja? Wtedy odpowiedzialnością obarczymy opieszałość i lekkomyślność urzędniczą. Szkoła rozwojowa, w środku wyremontowana przez rodziców i nauczycieli, ale przecież SP11 zawsze musi być faworyzowana. Tak na prawdę pan prezydent nie remontując szkoły, marnuje pieniądze mieszkańców. Ta szkoła potrzebuje modernizacji już teraz!!!!
Razem z SP9