29
25.09.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Jerzy Lebioda - Gratuluję Panu. Widać jest Pan zawodowcem. Biegać każdy może jeden lepiej drugi gorzej.
(2024.09.25)
Antoniego Czuchnowskiego a nie Czuchowskiego !!!
grafik amator (2024.09.25)

info

1  
  0
I znowu starówka zablokowana. Nie można biegać gdzie indziej?!
(2024.09.25)
Biegam, mam 24 lata, za sobą maratony, połmaratony i inne fajne biegi. Biegam regularnie co 2-3 dzień zależy od planu treningowego. Trenuję także na silowni treningi uzupelniające. Powiem krótko: wszystko robić z głową. Można kupić zwykle adidasy na "chwilę" chociaż w dekatlonie są fajne kalenji za 120--150 zł co wystarczą na początek. Ale na dłuższą metę bez butów za conajmniej 500 zł szybko kolana i stawy DADZA ZNAĆ. chodzi o amortyzację....
(2024.09.25)

info

5  
  0
Biegam bo lubię biegam bo wiatr mam we włosach biegam bo nade mną niebo gwiaździste.
Malwinka. (2024.09.25)

info

6  
  1
Biegałam, a teraz po pięćdziesiątce kolana odmawiają Przestałam... I żałuję że już nie mogę, to był świetny czas Pozdrawiam biegaczy i róbcie to z głową :)
Biegaczka (2024.09.25)

info

3  
  2
Biegam od dziecka. Teraz mam już 12 lat i nic mnie nie boli. Wolę pobiegać niż mieć grubą dupę, worek na brzuchu i tłuste nogi i wozić to wszystko samochodziuniem non stop. Biedni ludzie bez ruchu.
Miecio (2024.09.25)
Nie rozumiem biegających...
(2024.09.25)

info

0  
  3
Jaka starówka? Puknij się w glowę.
Q (2024.09.25)
@Miecio - Niektórzy jak to mówisz, że mają brzuch, grubą d.... I tłuste nogi to nie tylko, że się ruszają tylko dlatego, że to są też ludzie schorowani i to skutek uboczny leków więc zastanów się co piszesz!!!! A poza tym skoro masz 12 lat i biegasz niby od dziecka to chyba zacząłeś jako niemowlak!!!!!
(2024.09.26)