Wybrany wątek opinii
I znowu starówka zablokowana. Nie można biegać gdzie indziej?!
Do moderacji
Odpowiedz
1
12
Jaka starówka? Puknij się w glowę.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
😂😂😂 Ktoś tu nie zna topografii Elbląga. To wydarzenie jest na Modrzewinie
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Jak widać po tym wpisie wyborcy pis lubią pisać komentarze na portelu
Do moderacji
Odpowiedz
2
1