Wybrany wątek opinii

I znowu starówka zablokowana. Nie można biegać gdzie indziej?!
(2024.09.25)
Jaka starówka? Puknij się w glowę.
Q (2024.09.25)
😂😂😂 Ktoś tu nie zna topografii Elbląga. To wydarzenie jest na Modrzewinie
Lol2 (2024.09.26)
Jak widać po tym wpisie wyborcy pis lubią pisać komentarze na portelu
Portel - pzystań pisowców (2024.09.27)
Powrót do komentarzy