UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Biegałam, a teraz po pięćdziesiątce kolana odmawiają Przestałam... I żałuję że już nie mogę, to był świetny czas Pozdrawiam biegaczy i róbcie to z głową :)

Biegaczka

Anuluj