UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Biegam od dziecka. Teraz mam już 12 lat i nic mnie nie boli. Wolę pobiegać niż mieć grubą dupę, worek na brzuchu i tłuste nogi i wozić to wszystko samochodziuniem non stop. Biedni ludzie bez ruchu.

Miecio

Anuluj