Utrudnienia w ruchu - Bieg Nocny

29
25.09.2024
Utrudnienia w ruchu - Bieg Nocny
arch. MOSiR w Elblągu
W najbliższą sobotę, 28 września w godzinach wieczornych, na Modrzewinie odbędzie się II Elbląski Bieg Nocny pod Gwiazdami, w którym weźmie udział 700 zawodników. W związku z tym część ulic będzie wyłączona z ruchu.

W sobotę, 28 września, na czas przeprowadzenia zawodów, w godzinach 17:00-24:00, z ruchu będą wyłączone ulice: Antoniego Czuchnowskiego, Michała Rosnowskiego, Aleja Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. Rosnowskiego w górę. Organizatorzy informują, że miejsca parkingowe dla uczestników Biegu Nocnego będą udostępnione przy Elbląskim Parku Technologicznym ul. Stanisława Sulimy 1.

MOSIR w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zaraz się zacznie xD
otwieram_popkorn (2024.09.25)

info

8  
  2
Głupota dosięgła zenitu bo wymyślają by zaistnieć a tych pseudo nie brakuje... Sorry ale rozumie sport i sam wiele biegałem ale przekraczanie limit głupoty...
(2024.09.25)
Prośba o podcięcie gałęzi drzew na trasie pieszo- rowerowej do Krasnego Lasu bo są miejsca gdzie trzeba wbiegać na ścieżkę rowerową.
(2024.09.25)
Właśnie przekroczyłeś wszystkie limity głupoty. Przy okazji proponuję naukę języka polskiego, może wtedy unikniesz takiego bełkotu. Rozumiesz sport zrozum też poprawną polszczyznę.
(2024.09.25)
Już biorę sekator i pędzę poprzycinać. Proszę zrobić mi w zamian zakupy.
(2024.09.25)
Mam kolegów, znajomych i przyjaciół biegaczy lub biegających do pięćdziesiątki ale już po czterdziestce, wszyscy mają poważne problemy ze stawami kolanowymi, stopami i kostkami wraz z mięśniami. Chodzą po lekarzach i kuleją i ciągle ich coś boli. Nie polecam dla amatorów w ogóle.
(2024.09.25)
... sam wiele biegałem... - chyba do sklepu monopolowego
(2024.09.25)

info

4  
  11
rozważymy, zbadamy, poprosimy o ekspertyzę, wykonamy analizę botaniczną.
nissan1975 (2024.09.25)
Istota tematu powinna być priorytetem pseudo neo biegaczu nocny.
(2024.09.25)
Mam 53 lata. Biegałem ( teraz uprawiam amatorsko inne sporty). Nic mnie nie boli.
Jerzy Lebioda (2024.09.25)