Wybrany wątek opinii
Biegam od dziecka. Teraz mam już 12 lat i nic mnie nie boli. Wolę pobiegać niż mieć grubą dupę, worek na brzuchu i tłuste nogi i wozić to wszystko samochodziuniem non stop. Biedni ludzie bez ruchu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Miecio - Niektórzy jak to mówisz, że mają brzuch, grubą d.... I tłuste nogi to nie tylko, że się ruszają tylko dlatego, że to są też ludzie schorowani i to skutek uboczny leków więc zastanów się co piszesz!!!! A poza tym skoro masz 12 lat i biegasz niby od dziecka to chyba zacząłeś jako niemowlak!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Ale co co jest bicie piany, nie rozumiem biegających itd. Ludzie niektórzy zrzucają swoją nadwagę itd na to że kiedyś nie było wszędzie kebabów itd… a sich sprawa. Chcą będą tyle jedli tyli nie to nie. To samo pijących i innych. Ale skoro ktoś biega to co cię to boli że on sobie biega?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
jasne większość to schorowani, dlatego leżą na kanapach wpieprz. chipsy popijając piwo, eh te choroby :D
Do moderacji
Odpowiedz
0
1