Wybrany wątek opinii

Biegam od dziecka. Teraz mam już 12 lat i nic mnie nie boli. Wolę pobiegać niż mieć grubą dupę, worek na brzuchu i tłuste nogi i wozić to wszystko samochodziuniem non stop. Biedni ludzie bez ruchu.
Miecio (2024.09.25)
@Miecio - Niektórzy jak to mówisz, że mają brzuch, grubą d.... I tłuste nogi to nie tylko, że się ruszają tylko dlatego, że to są też ludzie schorowani i to skutek uboczny leków więc zastanów się co piszesz!!!! A poza tym skoro masz 12 lat i biegasz niby od dziecka to chyba zacząłeś jako niemowlak!!!!!
(2024.09.26)
Ale co co jest bicie piany, nie rozumiem biegających itd. Ludzie niektórzy zrzucają swoją nadwagę itd na to że kiedyś nie było wszędzie kebabów itd… a sich sprawa. Chcą będą tyle jedli tyli nie to nie. To samo pijących i innych. Ale skoro ktoś biega to co cię to boli że on sobie biega?
(2024.09.26)
jasne większość to schorowani, dlatego leżą na kanapach wpieprz. chipsy popijając piwo, eh te choroby :D
(2024.09.26)
Powrót do komentarzy