A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ale co co jest bicie piany, nie rozumiem biegających itd. Ludzie niektórzy zrzucają swoją nadwagę itd na to że kiedyś nie było wszędzie kebabów itd… a sich sprawa. Chcą będą tyle jedli tyli nie to nie. To samo pijących i innych. Ale skoro ktoś biega to co cię to boli że on sobie biega?
@Malwinka. - A kogo to obchodzi..
jasne większość to schorowani, dlatego leżą na kanapach wpieprz. chipsy popijając piwo, eh te choroby :D
Dziwi mnie że w Elblągu jest ulica bestii
jakby ktos chcial odsprzedac pakiet startowy kupie!
😂😂😂 Ktoś tu nie zna topografii Elbląga. To wydarzenie jest na Modrzewinie
właśnie że nie. nie ma zgody na biegi na inne badziewia. po co
Jak widać po tym wpisie wyborcy pis lubią pisać komentarze na portelu