UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Biegam, mam 24 lata, za sobą maratony, połmaratony i inne fajne biegi. Biegam regularnie co 2-3 dzień zależy od planu treningowego. Trenuję także na silowni treningi uzupelniające. Powiem krótko: wszystko robić z głową. Można kupić zwykle adidasy na "chwilę" chociaż w dekatlonie są fajne kalenji za 120--150 zł co wystarczą na początek. Ale na dłuższą metę bez butów za conajmniej 500 zł szybko kolana i stawy DADZA ZNAĆ. chodzi o amortyzację....