Wybrany wątek opinii

Mam kolegów, znajomych i przyjaciół biegaczy lub biegających do pięćdziesiątki ale już po czterdziestce, wszyscy mają poważne problemy ze stawami kolanowymi, stopami i kostkami wraz z mięśniami. Chodzą po lekarzach i kuleją i ciągle ich coś boli. Nie polecam dla amatorów w ogóle.
(2024.09.25)
Mam 53 lata. Biegałem ( teraz uprawiam amatorsko inne sporty). Nic mnie nie boli.
Jerzy Lebioda (2024.09.25)
@Jerzy Lebioda - Gratuluję Panu. Widać jest Pan zawodowcem. Biegać każdy może jeden lepiej drugi gorzej.
(2024.09.25)
Powrót do komentarzy