31
24.09.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gosc pojechal do Bazantarni rowewrem, a tam calkowity brak asfaltowych sciezek rowerowych. No nie moze byc.
(2024.09.25)

info

2  
  1
Ko oNo
(2024.09.25)

info

0  
  0
Tak oto pis stworzyl nowy model czlowieka. wszystko ma byc za darmo. roszczeniom kontakt nie widac. bylem swiadkiem jak w pewnym muzeum w innym miescie turystka chciala znizke na karte duzej rodziny. zaoszczedzila 4 zl. wstyd.
(2024.09.25)

info

5  
  1
Tu rządzi PO czyli ciemnota, zacofanie i celowe hamowanie rozwoju miasta na zlecenie obcych rządów które są mocodawcami po. Tu nigdy nie będzie dobrze.
Głębokie zaniepokojenie (2024.09.25)
Nadal nie ma obiektów które by chcieli zobaczyć turyści. Zbudujcie wreszcie replikę osady truso. Rejsy na przekop o to pytają turyści. Dlatego omija Elbląg.
(2024.09.25)
Chciałbym poznać stanowisko nissana i oficera rowerowego w sprawie jazdy rowerem od ronda na Browarnej do ronda w kazimierzowie przez most unijny. Obecnie most i wiadukt nad torami nie mają poboczy ani dróg rowerowych. To bubel autorstwa waszego pryncypała Witalija ćwierkacza. Czy jest planowane wynurzenie tego bubla i budowa nowego szerokiego? Czekacie aż przez niegospodarność i opieszałość stanie się tragedia? Tam auta mijają rowerzystów na milimetry.
Korba 666 (2024.09.25)

info

3  
  2
@Głębokie zaniepokojenie - Podobnie wyglądała sytuacja w przypadku Polek i Polaków z wykształceniem podstawowym. PiS wybrało 53 proc. , KO - 18,6 proc. , PLS- 10,5 proc.
(2024.09.25)
Tak ścieżki rowerowe w Elblągu, to średniowiecze zgodzę się z turysta, dodam jeszcze chodniki, lub ich brak, plus stare skrzyżowania bez lewo prawo skrętów, most unijny jak ktoś wspomniał bubel totalny bez ścieżki i chodnika, wdluz trasy uni Eu, Elbląg potencjał ma, dobrze skomunikowany e7 ale każda władza w Elblągu śpi... Plany zawsze były ale realizacji brak. Vice deklarował reklamę miasta, by ściągać turystów, wiedzieli coś o Elblągu i zasnął za biurkiem...
Typowe obietnice urzedasow (2024.09.25)

info

1  
  0
@Vvgg - Vvvg, tak tylko to dużo kosztuje, powiedzą zaraz w ratuszu.
stanley (2024.09.25)
Pis dla turystów w Elblągu wyremontował dwa kościoły. Ty myślisz że pislam będzie inwestował w Truso?
Doceńcie to (2024.09.25)