Wybrany wątek opinii

Koło Elbląga przebiega droga ekspresowa S7 którą codziennie przejeżdżają tysiące ludzi z Polski i zagranicy. Nic tylko zainwestować w duże bannery reklamujące Elbląg na odcinku Pasłęk / Elbląg / Nowy Dwór Gdański.
Vvgg (2024.09.24)
@Vvgg - Nowy Dwór Gdański już pod względem inwestycyjnym prześcignął Elbląg. Za parę lat będzie już tam komunikacja miejska. Tam jest najlepsze połączenie i do Gdańska oraz Elbląga a nad morze to rzut beretem. No i miasto jest w województwie pomorskim.
(2024.09.24)
@Vvgg - w jezyku ukrainskim afrykanskim a i tak beda omijac to miasto
(2024.09.24)
@Vvgg - Najlepszym "banerem" jest widok wyłaniającej się nad miastem wieży katedry. Widać już z ok.10km i wzbudza zainteresowanie.
DasModel (2024.09.24)
@DasModel - Taki niemiecki jest ten DasModel. Niemcy wiedzą gdzie jest Elbing.
(2024.09.24)
@DasModel - Przydałoby się przywrócić wielki zegar na wieży katedry. Może jakiś sponsor, burmistrz Hamburga z pochodzenia tutejszy? Albo prezydent Warszawy z wdzięczności za budulec dla powojennej stolicy?
(2024.09.25)
A jakie tam inwestycje powstaly? Bo chyba nie chodzi ci o kfc, mrowke, czy biedronke? Miasteczko, ktore ma 9600osob nigdy nie bedzie mialo komunikacji miejsciej.
(2024.09.25)
@Vvgg - Vvvg, tak tylko to dużo kosztuje, powiedzą zaraz w ratuszu.
stanley (2024.09.25)
Powrót do komentarzy