UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chciałbym poznać stanowisko nissana i oficera rowerowego w sprawie jazdy rowerem od ronda na Browarnej do ronda w kazimierzowie przez most unijny. Obecnie most i wiadukt nad torami nie mają poboczy ani dróg rowerowych. To bubel autorstwa waszego pryncypała Witalija ćwierkacza. Czy jest planowane wynurzenie tego bubla i budowa nowego szerokiego? Czekacie aż przez niegospodarność i opieszałość stanie się tragedia? Tam auta mijają rowerzystów na milimetry.
Korba 666