UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak ścieżki rowerowe w Elblągu, to średniowiecze zgodzę się z turysta, dodam jeszcze chodniki, lub ich brak, plus stare skrzyżowania bez lewo prawo skrętów, most unijny jak ktoś wspomniał bubel totalny bez ścieżki i chodnika, wdluz trasy uni Eu, Elbląg potencjał ma, dobrze skomunikowany e7 ale każda władza w Elblągu śpi... Plany zawsze były ale realizacji brak. Vice deklarował reklamę miasta, by ściągać turystów, wiedzieli coś o Elblągu i zasnął za biurkiem...

Typowe obietnice urzedasow