UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nadal nie ma obiektów które by chcieli zobaczyć turyści. Zbudujcie wreszcie replikę osady truso. Rejsy na przekop o to pytają turyści. Dlatego omija Elbląg.
Nadal nie ma obiektów które by chcieli zobaczyć turyści. Zbudujcie wreszcie replikę osady truso. Rejsy na przekop o to pytają turyści. Dlatego omija Elbląg.