UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nadal nie ma obiektów które by chcieli zobaczyć turyści. Zbudujcie wreszcie replikę osady truso. Rejsy na przekop o to pytają turyści. Dlatego omija Elbląg.


Anuluj