A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Vvgg - Najlepszym "banerem" jest widok wyłaniającej się nad miastem wieży katedry. Widać już z ok.10km i wzbudza zainteresowanie.
@DasModel - Taki niemiecki jest ten DasModel. Niemcy wiedzą gdzie jest Elbing.
Cóż tam, panie, w turystyce? Piekarczyk, gdyby żył, to by pił.
Taaak w sumie to cud, że portel podaje tę swoją papkę propagandową po polsku. Biorąc pod uwagę, że w tej chwili trwa walka o kraj, Polacy powinni omijać niemiecki portel
@Znów będzie Elbing - Bzdura. niemcy to nisza turystyczna. Już całe szczęście boją się tu przyjeżdżać.
Artykuł bardzo fajny, a te pytania... może Portel zrobi cykl rozmów z różnymi instytucjami, pracownicy zapewne chętnie się podzielą durnymi pytaniami turystów i mieszkańców, bo zapewne je sobie zapisują :-D Z drugiej strony, jest to dowód na niewątpliwe postępujące upośledzenie umysłowe ludzi, którzy zamiast z rozwojem internetu oraz dostępnością jego w komórkach (każdy prawie wiecznie miętoli w łapach taki magiczny telefonik, niektórzy już wskazują objawy mózgu zewnętrznego), zamiast sprawdzić sobie nurtującą go kwestię, woli przyleźć do IT i zażądać rejestracji u lekarza... takim od razu dać numer pogotowia psychiatrycznego
A polecić im Restaurację na literkę "W" (niedaleko Placu Słowiańskiego, dawną "Słowiańską"). Da się tam zjeść dwa dania i kompot za bodajże 27 zł. I - co najważniejsze - smacznie tam jest. Liczba klientów mówi sama za siebie :)
@DasModel - Przydałoby się przywrócić wielki zegar na wieży katedry. Może jakiś sponsor, burmistrz Hamburga z pochodzenia tutejszy? Albo prezydent Warszawy z wdzięczności za budulec dla powojennej stolicy?
A jakie tam inwestycje powstaly? Bo chyba nie chodzi ci o kfc, mrowke, czy biedronke? Miasteczko, ktore ma 9600osob nigdy nie bedzie mialo komunikacji miejsciej.
@Elbląski książę - To wies nie zadne miasteczk.