UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu rządzi PO czyli ciemnota, zacofanie i celowe hamowanie rozwoju miasta na zlecenie obcych rządów które są mocodawcami po. Tu nigdy nie będzie dobrze.

Głębokie zaniepokojenie

Anuluj