UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tu rządzi PO czyli ciemnota, zacofanie i celowe hamowanie rozwoju miasta na zlecenie obcych rządów które są mocodawcami po. Tu nigdy nie będzie dobrze.
Głębokie zaniepokojenie
Tu rządzi PO czyli ciemnota, zacofanie i celowe hamowanie rozwoju miasta na zlecenie obcych rządów które są mocodawcami po. Tu nigdy nie będzie dobrze.
Głębokie zaniepokojenie