UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak oto pis stworzyl nowy model czlowieka. wszystko ma byc za darmo. roszczeniom kontakt nie widac. bylem swiadkiem jak w pewnym muzeum w innym miescie turystka chciala znizke na karte duzej rodziny. zaoszczedzila 4 zl. wstyd.