UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chciałbym poznać stanowisko nissana i oficera rowerowego w sprawie jazdy rowerem od ronda na Browarnej do ronda w kazimierzowie przez most unijny. Obecnie most i wiadukt nad torami nie mają poboczy ani dróg rowerowych. To bubel autorstwa waszego pryncypała Witalija ćwierkacza. Czy jest planowane wynurzenie tego bubla i budowa nowego szerokiego? Czekacie aż przez niegospodarność i opieszałość stanie się tragedia? Tam auta mijają rowerzystów na milimetry.

Korba 666