UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taaak w sumie to cud, że portel podaje tę swoją papkę propagandową po polsku. Biorąc pod uwagę, że w tej chwili trwa walka o kraj, Polacy powinni omijać niemiecki portel


Anuluj