UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A polecić im Restaurację na literkę "W" (niedaleko Placu Słowiańskiego, dawną "Słowiańską"). Da się tam zjeść dwa dania i kompot za bodajże 27 zł. I - co najważniejsze - smacznie tam jest. Liczba klientów mówi sama za siebie :)
KibiczProstej