UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A polecić im Restaurację na literkę "W" (niedaleko Placu Słowiańskiego, dawną "Słowiańską"). Da się tam zjeść dwa dania i kompot za bodajże 27 zł. I - co najważniejsze - smacznie tam jest. Liczba klientów mówi sama za siebie :)

KibiczProstej

Anuluj