UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@DasModel - Przydałoby się przywrócić wielki zegar na wieży katedry. Może jakiś sponsor, burmistrz Hamburga z pochodzenia tutejszy? Albo prezydent Warszawy z wdzięczności za budulec dla powojennej stolicy?


Anuluj