UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@DasModel - Przydałoby się przywrócić wielki zegar na wieży katedry. Może jakiś sponsor, burmistrz Hamburga z pochodzenia tutejszy? Albo prezydent Warszawy z wdzięczności za budulec dla powojennej stolicy?
@DasModel - Przydałoby się przywrócić wielki zegar na wieży katedry. Może jakiś sponsor, burmistrz Hamburga z pochodzenia tutejszy? Albo prezydent Warszawy z wdzięczności za budulec dla powojennej stolicy?