Wybrany wątek opinii

Wśród turystów dominują Niemcy. Nic dziwnego. Jak pis wystąpi o reperacje to Polska będzie musiała oddać ziemie niemieckie
Znów będzie Elbing (2024.09.24)
@Znów będzie Elbing - Bzdura. niemcy to nisza turystyczna. Już całe szczęście boją się tu przyjeżdżać.
(2024.09.24)
Powrót do komentarzy