Wybrany wątek opinii
Wśród turystów dominują Niemcy. Nic dziwnego. Jak pis wystąpi o reperacje to Polska będzie musiała oddać ziemie niemieckie
Do moderacji
Odpowiedz
5
19
@Znów będzie Elbing - Bzdura. niemcy to nisza turystyczna. Już całe szczęście boją się tu przyjeżdżać.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2