UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jakie tam inwestycje powstaly? Bo chyba nie chodzi ci o kfc, mrowke, czy biedronke? Miasteczko, ktore ma 9600osob nigdy nie bedzie mialo komunikacji miejsciej.
A jakie tam inwestycje powstaly? Bo chyba nie chodzi ci o kfc, mrowke, czy biedronke? Miasteczko, ktore ma 9600osob nigdy nie bedzie mialo komunikacji miejsciej.