UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jakie tam inwestycje powstaly? Bo chyba nie chodzi ci o kfc, mrowke, czy biedronke? Miasteczko, ktore ma 9600osob nigdy nie bedzie mialo komunikacji miejsciej.


Anuluj