UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Artykuł bardzo fajny, a te pytania... może Portel zrobi cykl rozmów z różnymi instytucjami, pracownicy zapewne chętnie się podzielą durnymi pytaniami turystów i mieszkańców, bo zapewne je sobie zapisują :-D Z drugiej strony, jest to dowód na niewątpliwe postępujące upośledzenie umysłowe ludzi, którzy zamiast z rozwojem internetu oraz dostępnością jego w komórkach (każdy prawie wiecznie miętoli w łapach taki magiczny telefonik, niektórzy już wskazują objawy mózgu zewnętrznego), zamiast sprawdzić sobie nurtującą go kwestię, woli przyleźć do IT i zażądać rejestracji u lekarza... takim od razu dać numer pogotowia psychiatrycznego