UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzymają z zdrajcami Polski (PO) więc muszą. POwcy działają na szkodę RP zato pro niemiecko, pro rosyjsko i nikt z tym nic nie robi. Przeciez gdyby nie PiS to ten przekop nigdy by nie powstał. Teraz POwcy zablokowali ukończenie kanału do Elbląga oraz budowę portu. Zablokowali budowę polskich elektrowni atomowych budowę cpk, kiedyś tarczy antyrakietowej po wolodnia palcem pokiwał więc donek na baczność stanął i zrezygnował.
Głębokie zaniepokojenie