UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A Wodnik Szywarek tak pięknie kadził, że jak peło dojdzie do wladzy, to wszystko się wyprostuje, będzie kasa na port itp itd.

Iwona z Zawady .

Anuluj