88
12.09.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
samorząd chciał mieć własny port i nadal śpi razem z dyrektorem porciku dla tirów, nic nie robąi - na co czekamy (potrzeby portu znane od dawna !)
zakanalak (2024.09.12)

info

19  
  3
a tyle było krzyku, że będzie to port pisowski - no jest teraz peowsko/samorządowy i nic się nie dzieje
lipa (2024.09.12)
"pod warunkiem, że zarząd Portu Morskiego w Elblągu przygotuje m. in. pogłębioną ocenę wykonalności i opłacalności projektu rozbudowy portu, sporządzi rzetelny biznes plan, przygotuje dokumenty na temat wpływu inwestycji na środowisko czy ocenę konkurencyjności. - Czy te dokumenty są gotowe? - pytał Marek Pruszak. " Czy pan Pruszak sugeruje, że jego PARTIA spuściła 2 000 000 000 zł do klozetu bez takich dokumentów ? ! BRAWO ! Wreszcie szczere przyznanie się do gigantycznych nadużyć i niegospodarności na olbrzymią skalę !
GłębokaMyśl (2024.09.12)
Przekop przez został otwarty dwa lata temu i póki co, nie spełnił pokładanych w nim nadziei, a część komentatorów twierdzi, że „cała opowieść o gospodarczym i militarnym znaczeniu przekopu to fikcja”. Szkoda, że Elbląg nie dostał na tych 2 mld. zł.
(2024.09.12)

info

5  
  5
@hd - Tak, ale niech efekty wydatkowania tych pieniędzy przynoszą komuś korzyści poza tymi, którzy biorą udział w dewastacjach oraz korzyści polityczne wynikające z pokazywania sprawczości jedynej PARTII !!! Póki co bilans jest następujący: 2 000 000 000 zł z budżetu państwa, a zyski dopiero przy 2 mln ton przeładunku, czyli prawdopodobnie NIGDY ! GM pragnie dodać, że NIK jest instytucją, której prezesem jest były zaufany człowiek moherka żoliborskiego, a oprócz tego GM radziłaby uważać z takimi komentarzami, bo godzą one w dobre imię tej instytucji... i potem może zaistnieć potrzeba przeprosin na stronie głównej Portelu. Nie żeby GM odczuwała obywatelski obowiązek stania się sygnalistką... ale ktoś może poczuć się zobowiązany...
GłębokaMyśl (2024.09.12)
Żenujący jest pański bełkot na publicznym forum !
GłębokaMyśl (2024.09.12)
Gdzie szanowny pan widzi tereny do przebudowy parkingu dla TiRów w port morski ? W centrum miasta ? ! ile jeszcze pieniędzy chciałby pan zapłacić za wiedzę, że ta dewastacja to tylko sen wariata, a wszystkie realne zyski z jej powstania zostały już skonsumowane przez budowniczych kaczego rowa ?
GłębokaMyśl (2024.09.12)
ze statków o zanurzeniu 5m zr0biły się 4,5 a w ostateczności 2m nie róbcie jaj co to za statek o zanurzeniu 2m rybacki kuter albo may jacht w końcu beda tu mogły wpływac tylko pontony a pogłębiarka poszła sobie now a wybudowana dla Elbląga
(2024.09.12)

info

10  
  1
@GłębokaMyśl - Ja wiem, ja wiem, tu, tu, tu... ! Port, żeby ruszył z kopyta aby, mam taką wizję Tak, TAK... , rozwiązanie jest w zasięgu rący. Inwestycja, żeby się zwróciła aby - musimy zainwestować jeszcze w gazoport. To, To, Tak.
Nostradamockowski (2024.09.12)
@lipa - Wystarczy że mamy pisowską fabrykę Izery, pisowski CPK i pisowskie promy ze Świnoujścia i pisowski prąd z Ostrołęki. Najdroższy w Europie.
Elbląg wolny od pis (2024.09.12)