UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powtórzę- w marcu 2024 czyli przed wyborami szumnie ogłoszono że jest porozumienie z rządem i za półtora roku czyli druga polowa 2025 do Elbląga będą wpływały statki morskie. Mam zarchiwizowane wypowiedzi polityków PO z tamtego czasu ktoś chce zobaczyć? Zostaliśmy oszukani przed wyborami „ na port”