UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli motorówka i dr Nakrętka kłamali. Po raz kolejny POwcy oszukali elblążan. Nie będzie tutaj niczego. Tu już nie ma niczego ekipa PO PSL Lewica zrujnowali to miasto gospodarczo i przemysłowo bardziej niż sowieci w1945.

Jawamwojtaniewybierałem

Anuluj