UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli motorówka i dr Nakrętka kłamali. Po raz kolejny POwcy oszukali elblążan. Nie będzie tutaj niczego. Tu już nie ma niczego ekipa PO PSL Lewica zrujnowali to miasto gospodarczo i przemysłowo bardziej niż sowieci w1945.
Jawamwojtaniewybierałem