UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
PiS chciał dokończyć pogłębianie za 100mln, obecny rząd deklarował ze zrobi to za 40mln, a teraz już jest 150 mln. Tusk następnego dnia po dojściu do władzy obiecywał odmrozić środki unijne. zamrożone do dzisiaj a na port miało być 200mln. dalsze odwlekanie dokończenia inwestycji to za dwa lata koszt 300mln, za cztery 500mln i tak dalej. Uśmiechajmy się, miłego dnia. jk