UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

PiS chciał dokończyć pogłębianie za 100mln, obecny rząd deklarował ze zrobi to za 40mln, a teraz już jest 150 mln. Tusk następnego dnia po dojściu do władzy obiecywał odmrozić środki unijne. zamrożone do dzisiaj a na port miało być 200mln. dalsze odwlekanie dokończenia inwestycji to za dwa lata koszt 300mln, za cztery 500mln i tak dalej. Uśmiechajmy się, miłego dnia. jk