Wybrany wątek opinii
Niszczycie szanse miasta, platformerscy szkodnicy. Trzy lata w plecy, do następnych wyborów. Co za matołectwo mieszka w Elblągu, miłośnicy "miejskiego" portu. Macie teraz to, za czym zagłosowaliście. Zadowoleni? A kasa od naczelnika leżała na stole.
Do moderacji
Odpowiedz
59
30
@hd - Parking dla TiRów to nie perspektywa miasta tylko RAK, który od lat drenuje miejski budżet ! Jakby tego było mało populizm i socjopatia wykopał za 2 000 000 000 zł kaczy rów i teraz jak podatnik dorzuci jeszcze 1 000 000 000 zł w ekstatycznym uniesieniu patriotycznym to dowiemy się, czy te dewastacje miały jakikolwiek sens ? Zasadniczo już wiemy, że NIE. Stwierdził to NIK po kontroli tej dewastacji. Jednak prokuratura nie uznała dwukrotnego przekroczenia pierwotnego budżetu za nadużycie i pan Gróbarczyk śmiga śmiało bez zarzutów o niegospodarność !
Do moderacji
Odpowiedz
10
19
@GłębokaMyśl - Stwierdził nik, ha ha, nik, uuuuu aaaa. Caaaaałkiem "niezależna" instytucja.
Do moderacji
Odpowiedz
10
5
@GłębokaMyśl - Dla mnie mogą i 10 dużych baniek wywalić w patriotycznym uniesieniu na Elbląg. Z czym masz problem, myślicielu? TIRParking będzie drenował, bo od tego jest TIRParkingiem. Nazym zadaniem jest wyrwać tę zabawkę z ich łap. Z Marianem to daj sobie na wstrzymanie, wszak wiadomo o co idzie rzecz.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@hd - Tak, ale niech efekty wydatkowania tych pieniędzy przynoszą komuś korzyści poza tymi, którzy biorą udział w dewastacjach oraz korzyści polityczne wynikające z pokazywania sprawczości jedynej PARTII !!! Póki co bilans jest następujący: 2 000 000 000 zł z budżetu państwa, a zyski dopiero przy 2 mln ton przeładunku, czyli prawdopodobnie NIGDY ! GM pragnie dodać, że NIK jest instytucją, której prezesem jest były zaufany człowiek moherka żoliborskiego, a oprócz tego GM radziłaby uważać z takimi komentarzami, bo godzą one w dobre imię tej instytucji... i potem może zaistnieć potrzeba przeprosin na stronie głównej Portelu. Nie żeby GM odczuwała obywatelski obowiązek stania się sygnalistką... ale ktoś może poczuć się zobowiązany...
Do moderacji
Odpowiedz
4
8