UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ze statków o zanurzeniu 5m zr0biły się 4,5 a w ostateczności 2m nie róbcie jaj co to za statek o zanurzeniu 2m rybacki kuter albo may jacht w końcu beda tu mogły wpływac tylko pontony a pogłębiarka poszła sobie now a wybudowana dla Elbląga


Anuluj