UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@hd - Tak, ale niech efekty wydatkowania tych pieniędzy przynoszą komuś korzyści poza tymi, którzy biorą udział w dewastacjach oraz korzyści polityczne wynikające z pokazywania sprawczości jedynej PARTII !!! Póki co bilans jest następujący: 2 000 000 000 zł z budżetu państwa, a zyski dopiero przy 2 mln ton przeładunku, czyli prawdopodobnie NIGDY ! GM pragnie dodać, że NIK jest instytucją, której prezesem jest były zaufany człowiek moherka żoliborskiego, a oprócz tego GM radziłaby uważać z takimi komentarzami, bo godzą one w dobre imię tej instytucji... i potem może zaistnieć potrzeba przeprosin na stronie głównej Portelu. Nie żeby GM odczuwała obywatelski obowiązek stania się sygnalistką... ale ktoś może poczuć się zobowiązany...

GłębokaMyśl

Anuluj