UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@GłębokaMyśl - Ja wiem, ja wiem, tu, tu, tu... ! Port, żeby ruszył z kopyta aby, mam taką wizję Tak, TAK... , rozwiązanie jest w zasięgu rący. Inwestycja, żeby się zwróciła aby - musimy zainwestować jeszcze w gazoport. To, To, Tak.

Nostradamockowski