UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdzie szanowny pan widzi tereny do przebudowy parkingu dla TiRów w port morski ? W centrum miasta ? ! ile jeszcze pieniędzy chciałby pan zapłacić za wiedzę, że ta dewastacja to tylko sen wariata, a wszystkie realne zyski z jej powstania zostały już skonsumowane przez budowniczych kaczego rowa ?
GłębokaMyśl