UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przekop przez został otwarty dwa lata temu i póki co, nie spełnił pokładanych w nim nadziei, a część komentatorów twierdzi, że „cała opowieść o gospodarczym i militarnym znaczeniu przekopu to fikcja”. Szkoda, że Elbląg nie dostał na tych 2 mld. zł.