25
02.08.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ktoś optymistycznie zakłada że dzietność nie będzie tak tragicznie niska jak za czasów pis.
Gorzej już było (2024.08.02)
Tylko skąd ten optymizm skoro nic się nie zmieniło i dalej kobiety boją się zachodzić w ciążę bo w razie komplikacji ksiądz o tak będzie kazał urodzić
Mialo być lepiej (2024.08.02)

info

8  
  2
Kolejny "sukces" pis ! Czy kiedykolwiek doczekamy się artykułu w którym będzie opisane coś czego pislamisci nie spaprali?
(2024.08.02)
panie Wcisła a moze to pomoże pogodzić aktywnośc zawodową z rolą taty, bo jak zwykle dyskrymiancja
(2024.08.02)

info

5  
  1
papranie to się zaczęło teraz, od 13.12.2023
(2024.08.02)
Do wszystkich krytykujących wszystko- dobrze, że coś się ruszyło w tym mieście, nie uważacie?
Tomek. (2024.08.02)
Ciężko w gminie np stworzyć żłobek gdy wioski są rozproszone. Jednym by pasowało, innym nie. Jedni nie mają po drodze, bo mieszkają bliżej Elbląga to wolą tam zawozić, bo jadą do pracy i tak niżby mieli nawijać 10 km do żłobka.
Hhhh (2024.08.02)

info

1  
  1
@Gorzej już było - Dzietność jest mała, ale to nie znaczy że dzieci się nie rodzą. Duża część rodziców (ta myśląca na ogół pracuje, nie mówię o producentach dzieci za 800+ czy późniejszą emeryturę) i żłobki są i będą potrzebne.
(2024.08.02)
@Tomek. - Nie
(2024.08.02)
Coś zaczynają im gasnąć uśmiechy. Co z miejskim portem? Była ankieta harley ogłosił nokaut a portu jak nie było tak nie ma. Oto sprawczości peło.
Jawamwojtaniewybierałem (2024.08.02)

info

3  
  4