UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Gorzej już było - Dzietność jest mała, ale to nie znaczy że dzieci się nie rodzą. Duża część rodziców (ta myśląca na ogół pracuje, nie mówię o producentach dzieci za 800+ czy późniejszą emeryturę) i żłobki są i będą potrzebne.