UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciężko w gminie np stworzyć żłobek gdy wioski są rozproszone. Jednym by pasowało, innym nie. Jedni nie mają po drodze, bo mieszkają bliżej Elbląga to wolą tam zawozić, bo jadą do pracy i tak niżby mieli nawijać 10 km do żłobka.

Hhhh