UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciężko w gminie np stworzyć żłobek gdy wioski są rozproszone. Jednym by pasowało, innym nie. Jedni nie mają po drodze, bo mieszkają bliżej Elbląga to wolą tam zawozić, bo jadą do pracy i tak niżby mieli nawijać 10 km do żłobka.
Hhhh