UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko skąd ten optymizm skoro nic się nie zmieniło i dalej kobiety boją się zachodzić w ciążę bo w razie komplikacji ksiądz o tak będzie kazał urodzić
Mialo być lepiej
Tylko skąd ten optymizm skoro nic się nie zmieniło i dalej kobiety boją się zachodzić w ciążę bo w razie komplikacji ksiądz o tak będzie kazał urodzić
Mialo być lepiej