UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko skąd ten optymizm skoro nic się nie zmieniło i dalej kobiety boją się zachodzić w ciążę bo w razie komplikacji ksiądz o tak będzie kazał urodzić

Mialo być lepiej

Anuluj