Wybrany wątek opinii
Ktoś optymistycznie zakłada że dzietność nie będzie tak tragicznie niska jak za czasów pis.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@Gorzej już było - Dzietność jest mała, ale to nie znaczy że dzieci się nie rodzą. Duża część rodziców (ta myśląca na ogół pracuje, nie mówię o producentach dzieci za 800+ czy późniejszą emeryturę) i żłobki są i będą potrzebne.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0