Wybrany wątek opinii

Do wszystkich krytykujących wszystko- dobrze, że coś się ruszyło w tym mieście, nie uważacie?
Tomek. (2024.08.02)
@Tomek. - Nie
(2024.08.02)
Powrót do komentarzy