UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ktoś optymistycznie zakłada że dzietność nie będzie tak tragicznie niska jak za czasów pis.
Gorzej już było
Ktoś optymistycznie zakłada że dzietność nie będzie tak tragicznie niska jak za czasów pis.
Gorzej już było