25
02.08.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie oddawajcie dzieci do żłobka, przedszkola i do szkoły tam indoktrynują tworzą marionetki systemu. Sami wychowujcie dziecko jest inteligentne i kreatywne i samo odnajdzie swoje pasje bez pomocy systemu i prania mózgów. Papier nie daje mądrości.
antysystemowy (2024.08.03)

info

2  
  2
Kolejna Plama pisu. Kto jeździ na grzyby to wie jakie *plamy* są w lasach. Pks też polikwidowali. Tylko aleja milionerów coraz dłuższą
Pis splamił ten kraj (2024.08.03)

info

3  
  2
Może w dużych miastach tak. W małych miasteczkach to jak złapanie Pana Boga za nogi. W powiatowych jak Elbląg gdzie nie ma dużych firm to też bardzo spoko opcja
(2024.08.03)
Najpierw likwidowaliscie wszyscy zlobki, przedszkola, szkoły teraz zaczyna brakować. Najgorsze że dzieci uczą się w przepełnionych klasach. Jaki to zachód. Gozej jak za komuny.
(2024.08.03)

info

3  
  0
na lotniczej sa niszczejace 3 budynki po wojsku nadajace sie na mieszkania na przychodnie żłobki lub przedszkola ! podlega to pod miasto dlaczego nie ma przetrrgu ktory by to wyremontował !! lotnicza 1 proponuje sie zainteresować tematem i nagłosnić sprawe
yhryhrwss (2024.08.06)

info

0  
  0