152
02.06.2005

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czytając te opinie stwierdzam, że ktoś jednak obawia się tych młodych - może to poprostu konkurencja polityczna.
Stanisław (2005.06.02)

info

0  
  0
ten licznik "hit czy kit" chyba jest bardziej wymowny do wpisów
obserwator (2005.06.02)

info

0  
  0
Są takie jednostki których ewolucja zaprowadziła na skraj wymyślania bzdetów i problemów, Jeśli macie ludzie mało problemów głosujcie na PiS lub Lpr
Drań (2005.06.02)

info

0  
  0
BO WY PO PROSTU NIE WIECIE, ŻE WSZELKIE ZŁO TEGO ŚWIATA MA SWÓJ POCZĄTEK W KOLOROWYCH AUTOBUSACH I TRAMWAJACH, KACZOR NA PREZYDENTA, PIS DO WŁĄSDZY!!! OBY TAK DALEJ PANIE I PANOWIE. I TAK JUŻ SWIAT Z NAS SIĘ ŚMIEJE, A MOZE BYĆ JESZCZE WESELEJ!!!!!!
PISUAR- KA (2005.06.02)

info

0  
  0
nie widzialem ze jest ten temat w kit czy hit... :( ale co do przemalowania calych pojazdow NIE! co do unifikacju czesci PRZEDNIEJ TAK TAK TAK! no a kolory to moze nie ten PRLowski bez a ostry zolty jak z herbu miasta. zreszta herb i logo ZKM powinno byc obowiazkowe na kazdym autobusie, obecnie jest kaszanka i tyle. powtorze z tamtego tematu: przyjezdny kupuje na dworcu bilet ZKM widzi jego logo, no ale podjezdza jakis "autobus", z namalowana markerem 7 na przodzie, nie wie czy wsiasc bo busik to jezdzacy wehikul czasu, a jak juz nasz przyjezdny przelamie strach przed zlomem to zauwaza ze nie ma zadnych oznaczen ZKM na nim, wiec chyba poczeka... likwidacja reklam NIE, unifikacja pojazdow przewoznikow wg jakiegos kryterium estetycznego TAK! zreszta sam klikometr mowi za siebie, myslalem ze mniej bedzie osob na hit. i na koniec jak najmniej polityki w zyciu, kazdemu zycze, Wam Mlodzi dzialacze tez... zycze zapalu do dzialania, najlepiej bez sztandaru jakiegos ugrupowania, bo to czesto niszczy wszystko.
pR0SiAczek (2005.06.02)

info

0  
  0
obserwator ~ jeśli odzwierciedleniem są elAktywni-w-sieci, to wg innego sondażu - ponad 2/3 elblążan prezydentemRP widzi tegoCoZarąbałKsiężyc @_@
rwel (2005.06.02)

info

0  
  0
ja jestem ciekawa jak brzmi to ich stanowisko w oryginale, a nie powycinane przez portel... Wiem z doświadczenia, że media potrafią zniszczyć nawet najlepszy pomysł. Wystarczy tylko zła wola dziennikarza.
studentka dziennikarstwa UWM (2005.06.02)

info

0  
  0
Kolorowe reklamy wcale nie szpeca autobusow ani tramwajow ... wrecz przeciwnie:> gdyby te wszystkie pojazdy mialy by miec jeden kolor [dwa] bylo by to monotonne ...
... (2005.06.02)

info

0  
  0
Tak jak ktos napomnial ... powinni budynki pomalowac! ...
... (2005.06.02)

info

0  
  0
To jest supper pomysł!
inter (2005.06.02)

info

0  
  0