UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego nie można głosować kilkakrotnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla mnie to jest kit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zawsze mówiłem ze Pis-uary to jest jeden wielki kit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie tylko samoobrona jest ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie dajcie się omamić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIEPIS