UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nie można głosować kilkakrotnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla mnie to jest kit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zawsze mówiłem ze Pis-uary to jest jeden wielki kit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie tylko samoobrona jest ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie dajcie się omamić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIEPIS

Anuluj